Trwa ładowanie...
dyujjor
tv4
23-06-2008 08:00

TV4 pokaże 4. sezon "24 godzin"


7 lipca TV4 rozpocznie emisję - niepokazywanego dotąd w Polsce w
niekodowanej telewizji - czwartego sezonu "24 godzin". Co tydzień o
poniedziałku do piątku ok. godz. 22 emitowane będą trzy odcinki
tego serialu.

dyujjor
dyujjor

"24 godziny" to jeden z najbardziej oryginalnych i wysoko ocenianych seriali telewizyjnych. Jego pierwsze trzy sezony łącznie zdobyły 28 nominacji do nagród Emmy (wygrywając w kategorii scenariusz i montaż) oraz 7 nominacji do Złotych Globów, zdobywając nagrodę dla najlepszy serial dramatyczny i dla Kiefera Sutherlanda jako najlepszego aktora w tym gatunku.

Akcja czwartego sezonu "24 godzin" rozpoczyna się 18 miesięcy po wydarzeniach "Dnia trzeciego", opowiadającego o walce Jacka Bauera (Kiefer Sutherland) z terrorystami, których biologiczny atak mógł zabić miliony ludzi. Szefem CTU jest obecnie Erin Driscoll (Alberta Watson)
, nieustępliwa agentka rządowa, która za jeden z priorytetów po objęciu stanowiska uznała wyrzucenie Jacka. Ten ostatni pracuje teraz dla sekretarza obrony Jamesa Hellera (William Devane)
, z którego zamężną córką, Audrey (Kim Raver), związany jest uczuciowo. O siódmej rano w pociągu podmiejskim dochodzi do ataku bombowego. CTU dysponuje doniesieniami na temat tureckich terrorystów, którzy prawdopodobnie są sprawcami zamachu. Jack zostaje wysłany przez swojego nowego szefa na spotkanie z Driscoll do CTU.

Serial Joela Surnowa i Roberta Cochrana zachowuje swój unikatowy format także w czwartym sezonie. 24 trwające po godzinie odcinki składają się na akcję jednego, niezwykle dramatycznego dnia z życia bohaterów, którego przebieg opowiadany jest w czasie rzeczywistym, trzymając widzów w nieustannym napięciu.

TV4 jako pierwsza niekodowana telewizja w Polsce pokaże czwarty sezon "24 godzin". Począwszy od 7 lipca serial będzie emitowany w każdy poniedziałek, wtorek i środę ok. 22:00.

dyujjor
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyujjor
Więcej tematów