Trwa ładowanie...
d4l6a4a
d4l6a4a
naszemiasto.pl

Tsunami będzie promować polskie miasto

Zapowiadane przez wróżki z Łodzi tsunami, które 15 kwietnia ma nawiedzić Ustkę może być świetną promocją kurortu. Samorządowcy już planują na ten dzień specjalne imprezy.

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4l6a4a

W ubiegły piątek do Urzędu Miasta w Ustce i Kołobrzegu trafiło oficjalne pismo od dwóch wróżek z Łodzi. Bożena Pazik, wróżka, oraz Anna Bator, jasnowidz i wizjonerka ostrzegają w nim przed olbrzymimi falami, które w połowie kwietnia mają zalać nadmorskie kurorty. Olbrzymia fala ma powstać po podwodnym trzęsieniu ziemi.


Samorządowcy nie zbagatelizowali informacji i kopię listu wysłali do wydziału bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego w starostwie powiatowym w Słupsku. Podobny dokument trafił również do wojewódzkiego sztabu kryzysowego w Gdańsku. Możliwość wystąpienia takiego zjawiska potwierdzają również naukowcy.


- O wizji wróżek pisały wszystkie serwisy internetowe oraz większość gazet - mówi Jacek Cegła, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Ustce. Zastanawiamy się nad zorganizowaniem 15 kwietnia jakiejś specjalnej imprezy. Chcemy na przykład zaprosić meteorologów, aby przez cały dzień nadawali prognozy pogody prosto z ustceckiej plaży. 
 Podobnie do pomysłu podchodzi ustecki radny Przemysław Nycz. 
- Powinniśmy zaprosić na cały dzień do Ustki telewizje, aby na żywo nadawały prognozy pogody - wyjaśnia Nycz.

d4l6a4a

Podziel się opinią

Share
d4l6a4a
d4l6a4a
Więcej tematów