Trwa ładowanie...
ycipk-1itsz5
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Trzęsienie ziemi w Grecji o sile 5,1; wstrząsy odczuwalne w Atenach

Do trzęsienia ziemi o sile 5,1 w skali Richtera doszło na północno-zachodnim wybrzeżu Peloponezu. Wstrząsy były odczuwalne w stolicy Grecji Atenach, gdzie przez kilka sekund chwiały się budynki. Nie ma informacji o ofiarach i zniszczeniach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzęsienie ziemi w Grecji o sile 5,1; wstrząsy odczuwalne w Atenach
(Thinkstockphotos)
ycipk-1itsz5

Epicentrum wstrząsów znajdowało się na północny wschód od miasta Patras, hipocentrum - na głębokości 15 km - podały amerykańskie służby geologiczne USGS.

Grecję często nawiedzają trzęsienia ziemi. Choć większość nie wywołuje poważnych szkód, to w 1999 roku w wyniku wstrząsów o sile 5,9 zginęły 143 osoby.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1itsz5

ycipk-1itsz5
ycipk-1itsz5