ycipk-14pbbd
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
japonia

Trzęsienie ziemi na południowy wschód od japońskiej wyspy Honsiu

• Trzęsienie ziemi w pobliżu Japonii
• Wstrząsy miały siłę 6,1 stopnia
• Epicentrum znajdowało się prawie 400 km od wyspy Izu, na południowy wschód od Honsiu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzęsienie ziemi na południowy wschód od japońskiej wyspy Honsiu
(Fotolia)
ycipk-14pbbd

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 6,1 nawiedziło w środę rano lokalnego czasu (we wtorek wieczorem czasu polskiego) obszary na południowy wschód od największej wyspy Japonii, Honsiu - poinformowały amerykańskie służby geologiczne USGS.

Wstrząsy wystąpiły na głębokości 33 km, a epicentrum znajdowało się prawie 400 km od wysp Izu, na południowy wschód od Honsiu. Nie ma informacji o tsunami ani o zniszczeniach.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-14pbbd

ycipk-14pbbd
ycipk-14pbbd