Trwa ładowanie...
d1rwl1s
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
japonia

Trzęsienie ziemi na południowy wschód od japońskiej wyspy Honsiu

• Trzęsienie ziemi w pobliżu Japonii
• Wstrząsy miały siłę 6,1 stopnia
• Epicentrum znajdowało się prawie 400 km od wyspy Izu, na południowy wschód od Honsiu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzęsienie ziemi na południowy wschód od japońskiej wyspy Honsiu
(Fotolia)
d1rwl1s

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 6,1 nawiedziło w środę rano lokalnego czasu (we wtorek wieczorem czasu polskiego) obszary na południowy wschód od największej wyspy Japonii, Honsiu - poinformowały amerykańskie służby geologiczne USGS.

Wstrząsy wystąpiły na głębokości 33 km, a epicentrum znajdowało się prawie 400 km od wysp Izu, na południowy wschód od Honsiu. Nie ma informacji o tsunami ani o zniszczeniach.

d1rwl1s

Podziel się opinią

Share

d1rwl1s

d1rwl1s
Więcej tematów