Trwa ładowanie...
d3l911r
Wirtualnemedia.pl

Trzech dziennikarzy zwolnionych z TVP Info: Kulczycki, Maślak, i Feder

• Kolejne zwolnienia w TVP
• Z pracą pożegnali się 3 dziennikarze TVP Info
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kulczycki
Jarosław Kulczycki (PAP, Fot: TVP/Jan Bogacz)
d3l911r

Prezenterzy Piotr Maślak, Jarosław Kulczycki i reporter Adam Feder to pierwsi dziennikarze TVP Info, z którymi rozstało się nowe kierownictwo stacji - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

Piotr Maślak, który z TVP Info związany był od 2011 roku, popołudniu pożegnał się z widzami na antenie TVP Info. Prowadził tam m.in. magazyn "Puls Polski", a także serwisy informacyjne.

Adam Feder swoje pożegnanie zamieścił na Twitterze.

Feder jest reporterem. Z TVP jest związany od 2003 roku, od sierpnia ubiegłego roku pracował w TVP Info.

d3l911r

Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Mariusz Pilis rozwiązał także umowę z prezenterem Jarosławem Kulczyckim. Ostatnio prowadził on w stacji "Panoramę dnia", serwisy informacyjne, a także program "Godzina po godzinie".

O zwolnieniu Kulczyckiego poinformowało już na swoim profilu na Facebooku Towarzystwo Dziennikarskie.

Mariusz Pilis, dyrektor TAI TVP, rozwiązał umowę o pracę z red. Jarosławem Kulczyckim.Towarzystwo Dziennikarskie bardzo...

Posted by Towarzystwo Dziennikarskie on 12 stycznia 2016

W TVP Info Kulczycki pracował od 2009 roku, a z Telewizją Polską związany był od 1995 roku. W przeszłości był m.in. gospodarzem "Panoramy" w TVP2 i "Wiadomości" w TVP1.

d3l911r

W poniedziałek z pracy w Telewizji Polskiej zrezygnował Piotr Kraśko. Wymówienie złożyła także Karolina Lewicka. Z TVP został zwolniony także Piotr Jaźwiński. Był wydawcą głównego wydania "Wiadomości", w redakcji pracował od 25 lat, z przerwą, w latach 2008-2010, gdy został usunięty z "Wiadomości" przez ówczesnego szefa serwisu Jacka Karnowskiego.

Z "Wiadomościami" pożegnali się także Grzegorz Sajór (wydawca serwisu TVP1 od 2011 roku), sekretarz programu Maciej Czajkowski (w serwisie od 2012 roku), a także Jacek Tacik (reporter "Wiadomości" od 2011 roku) i Elżbieta Byszewska (wieloletnia reporterka programu, także wydawca wydań bocznych).

d3l911r

Podziel się opinią

Share

d3l911r

d3l911r
Więcej tematów