Trwa ładowanie...

Trwają poszukiwania 74-letniej Kazimiery Kamińskiej. Kobieta cierpi na zaniki pamięci

Sosnowieccy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej 74-letniej Kazimiery Kamińskiej. Starsza pani cierpi na zaniki pamięci i może mieć problem z orientacją w terenie.

Share
Trwają poszukiwania 74-letniej Kazimiery Kamińskiej. Kobieta cierpi na zaniki pamięci
Źródło: slaska.policja.gov.pl
d420gwo

Funkcjonariusze proszą o pomoc wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w znalezieniu kobiety.

74-letnia Kazimiera Kamińska wyszła z mieszkania przy ul. Spadochroniarzy w sobotę, 13 września, około północy. Kobieta cierpi na zaniki pamięci. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

- Około godz. 1:00 poszukiwaną kobietę widziano prawdopodobnie z psami rasy siberian husky w dzielnicy Juliusz w Sosnowcu. Mogła skierować się na pobliskie tereny leśne. W chwili zaginięcia kobieta ubrana była w żakiet i koszulę nocną - informuje zespół prasowy sosnowieckiej policji.

d420gwo

Kazimiera Kamińska ma ok. 160 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Kobieta ma krótkie, proste, siwe włosy i niebieskie oczy.

Osoby, które posiadają informacje o możliwym miejscu pobytu lub spotkali zaginioną - proszone są o natychmiastowy kontakt telefoniczny z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem tel. 32 296 12 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 997.

d420gwo

Podziel się opinią

Share
d420gwo
d420gwo
Więcej tematów