Trwa ładowanie...
dfzec73

Trwają poszukiwania 17-letniej Alicji z Lubina

Policjanci z Lubina na Dolnym Śląsku prowadzą poszukiwania 17-letniej Alicji Janczak. Dziewczyna wyszła z domu w sobotę i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na temat zaginionej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginiona Alicja Janczak
Zaginiona Alicja Janczak (www.lubin.policja.gov.pl)
dfzec73

Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły skutku. - Policjanci rozmawiali z rodziną i znajomymi dziewczyny. Sprawdzamy wszelkie informacje, ewentualne miejsca, gdzie mogłaby przebywać zaginiona - mówi Wirtualnej Polsce rzecznik komendy w Lubinie asp. sztab. Jan Pociecha. Pytany, czy policja bierze pod uwagę, że 17-latka mogła uciec z domu, przyznał, że funkcjonariusze nie wykluczają żadnych scenariuszy.

Alicja ma 170 cm wzrostu i długie blond włosy. W dniu zaginięcia ubrana była w dżinsowe leginsy i niebieską-biało-zieloną kurtkę marki Adidas z kapturem.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej nastolatki, proszone są o kontakt z komendą policji w Lubinie pod nr tel. 768 406 261, 768 406 250, 997 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie przy ul. Traugutta 3.

dfzec73

Podziel się opinią

Share
dfzec73
dfzec73
Więcej tematów