Trwa ładowanie...

Trwa urodzinowa loteria Wirtualnej Polski. Znamy jednego ze zwycięzców

Zwycięzca, który wylosował szczęśliwy los i zdobył 25 tys. złotych chce pozostać anonimowy. Loteria trwa do 8 listopada. Żeby wziąć w niej udział wystarczy wysłać SMS.

Share
Świętuj z nami 25 urodziny Wirtualnej Polski. Loteria trwa do 8 listopada
Świętuj z nami 25 urodziny Wirtualnej Polski. Loteria trwa do 8 listopadaŹródło: Materiały WP
d39uc58

Szczęśliwy laureat kwoty 25 000 złotych w Loterii Wirtualnej Polski nie chce przesadnie obnosić się z wygraną, dlatego poprosił redakcję o zachowanie anonimowości. Absolutnie szanujemy decyzję, zwłaszcza, że wygrana jest niemała, bo to kwota 25 000 złotych.

Kiedy przedstawiciel Organizatora naszej Loterii dzwonił pod wylosowany przez system numer, już było wiadomo, że to jedna z najmilszych chwil w trakcie całej zabawy – nie tylko dla osoby, która odezwała się po drugiej stronie, ale i dla Organizatora.

d39uc58

 Co powiedział tajemniczy zwycięzca? Po pierwsze – że spróbował swoich sił w loterii dlatego, że przekonały go nagrody. Trudno się dziwić, skoro w Loterii WP codziennie losowanych jest ponad 100 osób. Oczywiście nasz szczęśliwiec nie spodziewał się, że wygra tę najwyższą! A tu taka niespodzianka.

 Szczęśliwy internauta zgłosił się do loterii przez oficjalną stronę www. Tak opowiada o swojej grze: "Jedyne, co musiałem zrobić, to podać swój adres e-mail i numer telefonu oraz wybrać opcję gry" (Do loterii można się zgłosić, kupując pojedynczy los za 3,69 zł lub z bonusem – przyp. red.).

Kiedy zapytaliśmy laureata o to, na co przeznaczy kwotę 25 000 zł, nie zdradził nam swoich planów, ale zapewnił, że w obecnej sytuacji pieniądze przydadzą mu się na pewno. Mamy nadzieję, że nasz laureat wyda pieniądze tak, aby sprawić sobie i bliskim najwięcej radości.

Nasz laureat powiedział nam jeszcze kilka prostych słów, kiedy zapytaliśmy go o to, jak przekonałby innych do gry w Urodzinowej Loterii WP.PL: "Proszę Państwa, no wydaje mi się, że po prostu warto spróbować. Nie spodziewałem się takiej wygranej, a miły telefon z tą informacją po prostu sprawił, że zaniemówiłem. Warto zagrać, uwierzcie mi Państwo!".

d39uc58

 Loteria trwa do 8 listopada. Internauci zgłaszający się teraz mają szanse na 25 000 zł losowane natychmiast, kolejne 25 000 zł losowane w finale oraz kilkaset innych nagród, np. bony na stacje paliw BP (200 zł), vouchery na wakacje.pl (2 500zł) i gotówkę 1 000 zł. Aby zagrać, trzeba przejść na stronę urodziny.wp.pl

Wielka loteria Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d39uc58

Podziel się opinią

Share
d39uc58
d39uc58
Więcej tematów