Trwa ładowanie...

Wstrząsające nagranie. Nastolatki skatowały "koleżankę" przed szkołą w Gdańsku

Wyzywały, kopały i biły po głowie, ciągnęły za włosy. Wszystko na oczach chłopaka, który nagrywał i pytał, czy "może też jej zaj**ać". Do takiej sytuacji doszło przed jedną ze szkół w Gdańsku. Ofiarą jest gimnazjalistka. Jej mama już powiadomiła policję.

d1ghcgt
d1ghcgt

Nagranie opublikowała na swoim profilu na Facebooku jedna z internautek. Jak pisze, 11 maja, w czwartek, przed szkołą w Gdańsku gimnazjalistki dosłownie "zmasakrowały" dziewczynę. Autorka postu twierdzi, że rozmawiała z poszkodowaną i za jej zgodą upubliczniła film.

"Udostępniam ten filmik, żeby wszyscy mieli świadomość tego, co się dzieje dookoła i starali się doprowadzić do zmniejszenia lub nawet całkowitego zlikwidowania tego typu problemu" - zaznaczyła internautka.

Nagranie jest rzeczywiście przerażające. Widać na nim, jak grupa dziewczyn znęca się nad "koleżanką". Ciągną ją za włosy, okładają pięściami, kopią po głowie. Jak słychać, obok stoją inni uczniowie, których cała sytuacja wyraźnie bawi. Jeden z chłopaków w pewnej chwili pyta: "mogę też jej zaje**ać?".

Jak udało nam się ustalić, widoczne na filmie dziewczyny to uczennice Gimnazjum nr 3 w Gdańsku. O pobiciu została już powiadomiona policja. - W czwartek otrzymaliśmy zgłoszenie od matki pokrzywdzonej. Aktualnie trwają w tej sprawie czynności - poinformowała Aleksandra Siewert, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

d1ghcgt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ghcgt
Więcej tematów