Trwa ładowanie...
d4dpyoa
Policja

Tragiczny finał kłótni. 36-latek strzelił sąsiadce w twarz

• Zatrzymano mężczyznę, który strzelił swojej sąsiadce w twarz
• 36-latek pokłócił się z kobietą, która odrzuciła jego zaloty
• Napastnikowi grozi 5 lat więzienia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragiczny finał kłótni. 36-latek strzelił sąsiadce w twarz
(WP, Fot: Zenon Kubiak)
d4dpyoa

We wtorkowy wieczór, 19 kwietnia, na klatce schodowej jednego z bloków w Będzinie rozegrały się dramatyczne sceny. 36-latek w trakcie kłótni ze swoją sąsiadką wyciągnął spod kurtki pistolet pneumatyczny, przystawił go do twarzy kobiety i strzelił. 39-latka z obrażeniami twarzy trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed 20.00. Mężczyzna od pewnego czasu zabiegał o względy swojej sąsiadki. Tego dnia postanowił ją odwiedzić, a dla poprawy animuszu najpierw wypił sporo alkoholu. Jak wykazało późniejsze badanie, miał ponad 3 promile w organizmie.

Kobieta starała się pozbyć natrętnego sąsiada i nie zgodziła się, by wszedł do jej mieszkania. W przeszłości 36-latek bywał już napastliwy - szczególnie wtedy, gdy znajdował się pod wpływem alkoholu.

d4dpyoa

Rozmowa szybko przemieniła się w kłótnię. W pewnym momencie mężczyzna wyjął pistolet i strzelił w stronę kobiety. Ranna 39-latka zdołała na szczęście uciec i, już ze swojego mieszkania, zadzwonić na policję.

Funkcjonariusze zatrzymali napastnika w jednym z pobliskich mieszkań, gdzie kontynuował on libację alkoholową. O jego dalszym losie zadecyduje sąd i prokurator. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

d4dpyoa

Podziel się opinią

Share
d4dpyoa
d4dpyoa
Więcej tematów