Trwa ładowanie...
d3kczc8

Tragedia w czasie zawodów triathlonu w Pile. Nie żyje 27-latek

Do tragicznego zasłabnięcia doszło w czasie zawodów triathlonu w Pile. 27-letni uczestnik stracił przytomność w czasie jazdy rowerem. Niestety, mimo reanimacji nie udało się go uratować.
Share
Tragedia w czasie zawodów triathlonu w Pile. Nie żyje 27-latek
Źródło: Fotolia
d3kczc8

Pierwszej pomocy 27-latkowi udzielił inny uczestnik zawodów, a następnie ratownicy z zabezpieczenia medycznego imprezy. Po przybyciu na miejsce karetki pogotowia mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Jak podaje serwis internetowy Polskiego Radia, mężczyzna pochodził z Piły, ale ostatnio mieszkał w Poznaniu. Przed trzema tygodniami ukończył poznański triathlon.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zasłabnięcia. W poniedziałek ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok, która być może pozwoli ustalić dokładniejsze okoliczności tragedii.

d3kczc8

Do zdarzenia doszło ostatniego dnia trwającej od piątku imprezy triathlonowej Tour De Tri Piła, podczas 45-kilometrowego etapu rowerowego. Wcześniej do przepłynięcia był niemal kilometrowy odcinek.

W październiku ubiegłego roku podobny dramat rozegrał się w czasie imprezy "Biegnij Warszawo". Na mecie 10-kilometrowej trasy zasłabł młody mężczyzna, który zmarł po przewiezieniu do szpitala. Jak później ustalono, przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa (czytaj więcej).

d3kczc8

Podziel się opinią

Share
d3kczc8
d3kczc8
Więcej tematów