WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Tragedia nad zalewem - wyłowiono ciała 18-latków

Ciała dwóch 18-latków wyłowili w sobotę strażacy z zalewu w Zaklikowie (Podkarpackie). Młodzi ludzie, najprawdopodobniej weszli na lód, który załamał się pod nimi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Jak poinformował rzecznik podkarpackiej policji podkom. Paweł Międlar informacje o zaginięciu dwóch 18-latków dotarła do policji w sobotę rano.

- Ostatni raz byli widziani w czwartek późnym wieczorem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że mogli oni utonąć pod lodem w zaklikowskim zalewie. Wskazywało na to załamanie lodu w odległości około 20 metrów od brzegu - dodał.

Na miejsce przybyli strażacy ze specjalistycznym sprzętem i przeszukiwali zalew. W sobotę przed południem wyłowiono ciało jednego z 18-latków. Około godz. 13 strażacy odnaleźli ciało drugiego mężczyzny.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP