Trwa ładowanie...
d100i6y

Tomasz Terlikowski: koncert Madonny w rękach złego. Katolik powinien protestować

Koncert Madonny jest mocnym narzędziem w rękach złego. To impreza, która powinna być oprotestowana przez katolików w każdy możliwy sposób - pisze redaktor naczelny portalu fronda.pl Tomasz Terlikowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zniszczony plakat promujący koncert Madonny w Polsce
Zniszczony plakat promujący koncert Madonny w Polsce (AFP, Fot: Wojtek Radwański)
d100i6y

Terlikowski przekonuje, że trzeba się modlić o to, by "nie doszło do koncertu Madonny, i by jak najmniej ludzi poniosło szkody duchowe z jej powodu". Jak tłumaczył symbolika stosowana podczas koncertów piosenkarki "jednoznacznie wskazuje na siłę, która nie jest Bogiem, a której oddawana jest część". "Profanowane krzyże, niszczony obraz Kościoła, antykult oddawany postaci w czerni, oddanie się w ręce zła, to wszystko (...) jasno odsyła do sił, z którymi katolik i chrześcijanin nie powinien mieć nic wspólnego" - pisze Terlikowski.

Redaktor naczelny fronda pl. podkreślił także, że protest przeciwko złu jest obowiązkiem każdego katolika. "Może przegramy, ale jeśli choć jedna osoba zrezygnuje z tego koncertu, i dzięki temu uchroni swoją duszę, to już będzie wielkie zwycięstwo. Warte ceny, jaką są kpiny czy żarty" - stwierdził.

d100i6y

Podziel się opinią

Share
d100i6y
d100i6y