Trwa ładowanie...

Tomasz Kot walczy o plac zabaw na Zaciszu

Kilka dni temu ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego. Te, które wygrają, zostaną zrealizowane w 2015 roku. Głosować można tylko do 30 czerwca.

Share
Tomasz Kot walczy o plac zabaw na Zaciszu
Źródło: YouTube
d3so3it

Pomysłów nie brakuje - jest aż 1390 projektów dotyczących 18 dzielnic Warszawy. Do podziału jest 26 mln zł! Po raz pierwszy mieszkańcy Warszawy mają bezpośredni wpływ na to, jak zostanie wydana część pieniędzy z budżetu Warszawy. Nic więc dziwnego, że starają się promować swoje projekty (a przy okazji zachęcić do głosowania) wszelkimi metodami.

Mieszkańcy Zacisza (na które przypadło 340 tys. złotych) nakręcili i umieścili w sieci filmiki które promują ich pomysł - budowę placu zabaw. W filmie wykorzystano jednego z mieszkańców dzielnicy - aktora Tomasz Kota, który raz wciela się w ekologa broniącego koniczyny, a raz parodiuje popularny kiedyś program "Sensacje XX wieku". Zobaczcie!

Parodia "Sensacji XX wieku"

Nie każdy ma za sąsiada Tomasza Kota, ale trzeba przyznać, że pomysł z filmami świetny. Tym bardziej, że mieszkańcy Zacisza nie bez powodu walczą o nowy plac zabaw. Ich zdaniem to inwestycja, która będzie służyła dużej grupie osób i będzie wykorzystywana przez cały rok, na Zaciszu nie ma ciągle placu zabaw z prawdziwego zdarzenia.

d3so3it

Podziel się opinią

Share
d3so3it
d3so3it
Więcej tematów