Trwa ładowanie...
d1ykar9
d1ykar9
x-news/TVN 24

To zdjęcie ze ślubu podbija Internet. Wynik meczu zamiast pieśni kościelnej

Godzina 15:00 w sobotę była dla wszystkich kibiców piłkarskich w Polsce czasem niemalże świętym. O tej godzinie, w kościele pw. Wszystkich Świętych w Kórniku, rozpoczął się także ślub Magdaleny i Bartosza Wawrzyniaków. Teraz młoda para jest na ustach całej Polski a Internet podbija zdjęcie wykonane podczas tamtej mszy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1ykar9

Wszystko za sprawą znajomego księdza proboszcza, który już po zakończeniu mszy, podczas gdy proboszcz składał młodym życzenia, wyświetlił na ekranie wynik meczu Polski ze Szwajcarią, podał zdobywcę bramki oraz minutę, w której została strzelona.

- Wśród zaproszonych gości było wielu kibiców, zresztą sam pan młody gra w piłkę nożną i wspólnie z narzeczoną poprosił księdza kapelana Kotwicy Kórnik o asystowanie przy zawarciu sakramentu małżeństwa - powiedział ksiądz Maciej.

- Wiem, że znajomi oglądali w kościele mecz na telefonach i byli średnio skoncentrowani. Ale jak padła bramka, sytuacja się trochę uspokoiła – żartował pan młody. Podobno niektórzy nie wytrzymali do końca ceremonii i wyszli do pobliskiego baru śledzić przed telewizorem wynik spotkania.

d1ykar9

Podziel się opinią

Share
d1ykar9
d1ykar9
Więcej tematów