Trwa ładowanie...

To nie koniec wojny o Nergala

Prezes TVP go nie chce, ale inni będą o niego walczyć. Juliusz Braun (63 l.) zapowiedział, że nie zgodzi się, by Adam "Nergal" Darski (34 l.) wystąpił w kolejnej edycji show "The Voice of Poland". Producenci show i fani muzyka nie zamierzają się jednak poddawać. Szykuje się dalszy ciąg wojny o Nergala!

Share
To nie koniec wojny o Nergala
Źródło: newspix.pl
d1tair4

– Bardzo nam zależy, by w kolejnej edycji jury programu pozostało bez zmian – mówi Faktowi Krystyna Kulesza z firmy Rochstar, która jest producentem „The Voice of Poland”. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że ostatnie słowo należy do TVP, ale zrobimy co w naszej mocy, by Adam Darski wystąpił – dodaje Kulesza.

Za liderem zespołu Behemoth wstawiają się również wielbiciele programu, którzy już zapowiedzieli w internecie bojkot telewizji, jeśli muzyk nie zostanie dopuszczony do występu w drugiej edycji show. – Nergal dał się poznać w programie jako profesjonalista i cudowny człowiek. Bez niego nie będziemy oglądać „The Voice of Poland” ani telewizji publicznej – grzmią internauci.

Prezes TVP przyznał, ze rozumie protesty środowisk chrześcijańskich przeciw udziałowi artysty w programie i szanuje każdy głos w tej sprawie. Czy posłucha również głosu obrońców Adama Darskiego?

Polecamy w wydaniu internetowym Fakt.pl: Matysiakowie skończyli 55 lat!

d1tair4

Podziel się opinią

Share
d1tair4
d1tair4
Więcej tematów