Trwa ładowanie...
d22cgr0
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

To nie armata, a materiał pirotechniczny eksplodował w Bydgoszczy

Podczas obchodów rocznicy wyzwolenia miasta eksplodował materiał pirotechniczny - podaje RMF FM. Według wcześniejszych informacji w Bydgoszczy wybuchła jedna z armat, które wykorzystano w inscenizacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ratownicy pomagają jednemu z rannych
Ratownicy pomagają jednemu z rannych (PAP, Fot: Tytus Żmijewski)
d22cgr0

W wybuchu ranne zostały dwie osoby - 16 i 40-latek. Obaj zostali przewiezieni do szpitali.

Według informacji RMF FM, jedna z osób ma poparzoną twarz, a druga uraz dłoni. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W związku z wypadkiem niedzielna impreza została odwołana. W sprawie prowadzone jest już śledztwo.

d22cgr0

Rekonstrukcje walk, jakie toczono o Bydgoszcz w 1945 roku odbywają się od kilku lat. W tym roku po raz pierwszy imprezę organizowano w nowym miejscu, na Wzgórzu Dąbrowskiego, w pobliżu charakterystycznej dla panoramy miasta wieży ciśnień.

Źródło: RMF FM, PAP

d22cgr0

Podziel się opinią

Share

d22cgr0

d22cgr0
Więcej tematów