Trwa ładowanie...

Telekamery 2018 rozdane. To Anita Werner wygrała. Wynik Danuty Holeckiej nie zachwyca

Prezenterka "Faktów" TVN Anita Werner otrzymała Telekamerę 2018 w kategorii prezenter informacji. Drugie miejsce przypadło prezenterowi "Panoramy" TVP Tomaszowi Wolnemu. Dopiero trzecią pozycję zajęła Danuta Holecka, która prowadzi "Wiadomości" TVP.

Share
Telekamery 2018 rozdane. To Anita Werner wygrała. Wynik Danuty Holeckiej nie zachwyca
Źródło: PAP, fot: Marek Gorczyński
d136gde

To już trzecia Telekamera prezenterki "Faktów". Anita Werner w głosowaniu SMS-owym zdecydowanie zdeklasowała Danutę Holecką. Prowadząca "Wiadomości" TVP otrzymała jedynie 12 proc. głosów. Jej konkurentka z TVN - aż 54 proc.

Drugie miejsce w kategorii: prezenter informacji zajął dziennikarz TVP Tomasz Wolny. Na prowadzącego "Panoramę" zagłosowało 28 proc. widzów. Do nagrody nominowani byli również Jarosław Gugała i Dorota Gawryluk z Polsatu.

- Ludziom z pracy dziękuję, że możemy tworzyć prawdę całą dobę. Dziękuję za te wszystkie lata, za wolność myślenia i tworzenia - powiedziała po odebraniu statuetki Anita Werner.

Zobacz także: Leszek Miller i historia pewnej kolacji z premierem Izraela

Telekamery to najważniejsze nagrody telewidzów dla produkcji i osobowości telewizyjnych. Relację na żywo z tego wydarzenia możecie obserwować tu.

d136gde

Podziel się opinią

Share
d136gde
d136gde
Więcej tematów