Trwa ładowanie...
d18swgz

Tak kobiety wspierają Hillary Clinton w dniu wyborów prezydenckich

• Lady Gaga postanowiła wyrazić swoje poparcie dla Hillary Clinton zmieniając na Twitterze swoją nazwę na #VoteHillary • Na Twitterze i Instagramie wiele z głosujących na Hillary Clinton kobiet wstawiło zdjęcia w strojach podobnych do tych, które nosi Hillary • Tak ubrane poszły oddać na nią głos • Cała akcja została zatytułowana "pantsuitnation"
Share
Tak kobiety wspierają Hillary Clinton w dniu wyborów prezydenckich
Źródło: Instagram
d18swgz

Wiele kobiet w dniu wyborów prezydenckich postanowiło pokazać swoje wsparcie dla Hillary Clinton w oryginalny i ciekawy sposób. Sławna artystka Lady Gaga zmieniła na czas głosowania nick na Twitterze na #VoteHillary, wysyłając tym samym jasny sygnał swoim fanom, kogo dziś popiera.

Wyraz poparcia piosenkarki dla Clinton jest tym wyraźniejszy, że Lady Gaga posiada na Twitterze aż 64 miliony śledzących ją osób.

Jednak Hillary jest popierana nie tylko przez celebrytów, ale także przez zwykłe kobiety, które w równie kreatywny sposób pokazały na kogo dziś zagłosują. Akcja #pantsuitnation wiralowo podbiła Instagram. Kobiety wspierające reprezentantkę demokratów poszły dziś do urn ubrane w garnitury podobne do tych, które nosi sama Hillary. Zobaczcie sami.

Lady Gaga nie była jednak jedyną gwiazdą, która wsparła oficjalnie Hillary Clinton. Do glosowania na nią namawiały takie sławy jak Beyone, JayZ, Katy Perry czy Kim Kardashian.

d18swgz

Podziel się opinią

Share
d18swgz
d18swgz
Więcej tematów