Trwa ładowanie...

Tajna akcja policji. "Łowcy cieni" schwytali członka gangu

Elitarny oddział Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymał byłego członka gangu "Krakowiaka". Tadeusz B. był poszukiwany listem gończym. Wpadł w jednej z restauracji w Bielsku-Białej.

Share
Tajna akcja policji. "Łowcy cieni" schwytali członka ganguŹródło: cbsp.policja.pl, fot: cbsp.policja.pl
d31wnjs

Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się przed policją. Sąd skazał go wcześniej na 8 lat więzienia, ale nie stawił się w zakładzie karnym.

55-latek był członkiem grupy, która w latach 90. dokonywała zabójstw, napadów, porwań dla okupu, handlowała bronią i narkotykami, podaje na swojej stronie Centralne Biuro Śledcze.

d31wnjs

Gang Janusza T. ps. "Krakowiak" należał do najgroźniejszych grup przestępczych w Polsce. Jesienią 2016 r. "Krakowiak" w głównym procesie grupy został skazany przez katowicki sąd okręgowy na 25 lat więzienia. Zdzisławowi Ł. ps. "Zdzicho", który dokonywał zabójstw na zlecenie, sąd wymierzył dożywocie. Kilku innych gangsterów usłyszało wyroki od 2 do 10 lat więzienia.

Tadeusz B. został osadzony w Zakładzie Karnym, gdzie ma odbyć zasądzoną karę.

"Łowcy cieni" to policjanci tworzący tajną komórkę CBŚP. Na co dzień zatrzymują lub odnajdują tych przestępców, którzy na listach poszukiwawczych zajmują najwyższe miejsca i poszukiwani są często od wielu lat.

Źródło: cbsp.policja.pl / rmf24.pl

d31wnjs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31wnjs
d31wnjs
Więcej tematów