Trwa ładowanie...
d409v0d

Sześć aut zderzyło się na obwodnicy Trójmiasta

W czwartkowe popołudnie na trójmiejskiej obwodnicy doszło poważnego wypadku z udziałem kilku aut. Kolizja zablokowała ruch na wysokości Matarni na kilka godzin.

Share
d409v0d

Do wypadku doszło na pasie obwodnicy w kierunku Łodzi, tuż za parkiem handlowym Matarnia. Około godziny 17.00 zderzyło się tam sześć samochodów, a jedna osoba została ranna. Na miejsce wezwano pogotowie, straż pożarną i policję, a jeden pas w kierunku autostrady był całkowicie zablokowany.

Spowodowało to oczywiście ogromne utrudnienia w ruchu na obwodnicy. Korek pęczniał z każdą minutą, najpierw ciągnął się do Osowej, a około godziny 19.00 sięgał aż gdyńskich Karwin, czyli ponad 11 kilometrów. – W normalnych warunkach tę trasę pokonuję w maksymalnie osiem minut, dzisiaj zajęło mi to ponad czterdzieści – powiedział nam jeden z trójmiejskich kierowców.

Wpływ na wielkość korku mogła mieć również kolizja, która wydarzyła się nieco dalej, przy węźle Karczemka. Niedługo przed wypadkiem na obwodnicy doszło też do kolizji i to na tym samym pasie, ale kawałek dalej, w okolicy węzła na Karczemkach. Tam jednak utrudnienia zakończyły się dość szybko.

d409v0d

Podziel się opinią

Share
d409v0d
d409v0d
Więcej tematów