Trwa ładowanie...
dhdj6et
dhdj6et
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Szefowie dyplomacji Francji i Finlandii jadą do Tbilisi

Szef dyplomacji francuskiej
Bernard Kouchner odleciał po południu z Paryża do
Tbilisi i Moskwy, podejmując misję mediacyjną w konflikcie
gruzińsko-rosyjskim - podały francuskie źródła dyplomatyczne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dhdj6et

Kouchnerowi miał towarzyszyć w drodze do stolicy Gruzji szef dyplomacji fińskiej Alexander Stubb. Jak podała agencja AP z Helsinek, powołując się na fińskie MSZ, Stubb poleciał w niedzielę rano do Paryża, aby przyłączyć się do swego francuskiego kolegi.

Wypowiadając się poprzedniego dnia fiński minister spraw zagranicznych wyrażał pesymizm co do szans osiągnięcia zawieszenia broni.

Unia Europejska, której Francja przewodniczy w tym półroczu, dała wyraz "bardzo poważnemu" zaniepokojeniu z powodu sytuacji w Gruzji i zażądała niezwłocznego przerwania ognia.

dhdj6et

Podziel się opinią

Share

dhdj6et

dhdj6et
Więcej tematów