Trwa ładowanie...
ddgrowg

Sylwester Chruszcz odchodzi z Kukiz'15. Poseł dołączy do koła Wolni i Solidarni

Kukiz'15 straci kolejnego posła. Poseł Sylwester Chruszcz odejdzie z ugrupowania Pawła Kukiza. Dołączy do koła Wolni i Solidarni. "Chcę zmieniać Polskę, nie ją pudrować" - tak skomentował swoją decyzję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwester Chruszcz zdecydował się na zmianę klubu
Sylwester Chruszcz zdecydował się na zmianę klubu (Agencja Gazeta, Fot: Cezary Aszkiełowicz)
ddgrowg

Poseł Sylwester Chruszcz o swojej decyzji poinformował portal prostozmostu.pl. "Przyczyn było kilka, a do tej decyzji dojrzewałem od dawna. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że Kukiz’15 zamiast włączyć się w proces reformowania Polski, ogranicza się raczej do prób pudrowania rzeczywistości III RP. Tak było na przykład w przypadku projektu reformy sądów" - wyjaśnił.

Dodał, że na jego decyzje wpłynęła również osoba Stanisława Tyszki, który "uzurpuje sobie prawo do sprawowania władzy w naszym środowisku".

Chruszcz dołączy do koła Kornela Morawieckiego

"Człowiek, z którym w zakresie kierunku kreowanej polityki fundamentalnie się nie zgadzam, dla którego w moim odczuciu ważniejsze od dobra Polski są sondażowe słupki i własna kariera. W mojej ocenie jemu jest bliżej do opozycji totalnej, niż do obozu prawicy chcącego Polskę zmieniać i reformować" - przyznał Chruszcz.

ddgrowg

Poseł wyjaśnił, że zdecydował się przystąpić do koła Kornela Morawieckiego "Wolni i Solidarni".

Liroy-Marzec wydalony z Kukiz'15. Ujawnia, dlaczego

ddgrowg

Podziel się opinią

Share
ddgrowg
ddgrowg
Więcej tematów