Trwa ładowanie...

Świnkę morską wyrzucono z trzeciego piętra. Nikt nie przyznaje się do winy

Podczas imprezy w jednym z mieszkań w Świdnicy (woj. dolnośląskie) jej uczestnicy wyrzucili przez okno klatkę ze świnkę morską. Zwierzątko nie przeżyło upadku z wysokości trzeciego piętra.
Share
Świnkę morską wyrzucono z trzeciego piętra. Nikt nie przyznaje się do winy
Źródło: WP.PL, Fot: Marcin Gadomski
d7xcl1s

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych, około 20.15, w mieszkaniu na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Kilińskiego na świdnickim osiedlu Zarzecze.

- Podczas trwającej w mieszkaniu imprezy alkoholowej wyrzucono z okna klatkę, w której znajdowała się świnka morska. Zwierzę nie przeżyło upadku z trzeciego piętra – mówi WP nadkom. Robert Topolski z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Policję o tym zdarzeniu powiadomił jeden z mieszkańców kamienicy, który widział zdarzenie.

d7xcl1s

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zatrzymali troje uczestników imprezy, mieszkańców Świdnicy – 25-letnią kobietę oraz dwóch mężczyzn w wieku 24 i 29 lat. Wszyscy mieli w organizmie powyżej dwóch promili alkoholu.

- Po wytrzeźwieniu zostali oni przesłuchani. Żadna z osób nie przyznaje się do wyrzucenia klatki ze zwierzęciem. Dziś zostaną przesłuchani kolejni świadkowie, dwie starsze osoby – dodaje nadkom. Topolski.

Za wspomniany czyn grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

d7xcl1s

Podziel się opinią

Share
d7xcl1s
d7xcl1s
Więcej tematów