Trwa ładowanie...
d368n3q

Świąteczna pożyczka - jakim instytucjom możemy zaufać?

Świąteczny nastrój panujący w centrach handlowych oraz wielkie promocje sprawiają, że wielu z nas chętniej sięga po portfele lub korzysta z okazjonalnych pożyczek. Jak jednak uchronić się przed "okazją", która po świętach może okazać się przyczyną problemów?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Świąteczna pożyczka - jakim instytucjom możemy zaufać?
(Materiały prasowe)
d368n3q

W gąszczu ofert

Czas przedświątecznych zakupów to okres nie tylko liczniejszych promocji w sklepach, ale i zwiększonej aktywności firm udzielających pożyczek. Okazyjnymi ofertami kuszą prywatne firmy i banki, do których tak chętnie zaglądają ogarnięci szałem przedświątecznych zakupów klienci. Niestety, wiara w hasło reklamowe nie stanowi gwarancji bezpieczeństwa takiej transakcji. Zapoznanie się z treścią umowy oraz porównywanie ofert to podstawa bezpiecznego i odpowiedzialnego pożyczania. O tej zasadzie należy pamiętać nie tylko przed świętami, ale i w codziennym życiu. Oferty poszczególnych banków oraz instytucji pozabankowych można obecnie bez problemów porównać w Internecie. Jak jednak sprawdzić wiarygodność firmy?

Instytucja godna zaufania: na co zwrócić uwagę?

d368n3q

Wybór godnego zaufania pożyczkodawcy to gwarancja bezpiecznej pożyczki, która nie zaskoczy dodatkowymi kosztami i niejasnościami związanymi z jej spłatą. Czytelna umowa oraz kalkulator pozwalający na szybkie ustalenie ostatecznego kosztu pożyczki to podstawa. Dzięki temu każdy z nas jest w stanie dopasować wysokość pożyczki zarówno do swych potrzeb, jak i możliwości finansowych. Korzystając z tak szybkich i wygodnych pożyczek internetowych warto sprawdzić informacje na temat firmy. Co może nas przekonać o wiarygodności takiej instytucji? Przejrzyste zasady oraz wyeksponowane dane związane z opłatami to podstawa. Warto też sprawdzić, czy dana firma nawiązała współpracę z BIK. Dlaczego? Bo taka współpraca jest najlepszym dowodem na to, iż pożyczkodawca troszczy się o bezpieczeństwo klienta. Jako pierwsza taką współpracę z BIK nawiązała wonga.com, dla której odpowiedzialność oraz troska o dobro klientów stały się podstawą działalności. Jasne zasady oraz kalkulator dostępny na stronie sprawia, że koszty pożyczki
Są przejrzyste i użytkownik może się z nimi zapoznać, zanim podejmie decyzję o pożyczce.

Hasła reklamowe: zachowaj dystans!

Wielu z nas zbyt łatwo ulega reklamowym hasłom. Wiarygodność instytucji finansowych nie może być jednak budowana jednak tylko w oparciu o nie. Z dystansem podchodźmy zatem do tych, którzy kuszą „okazyjną” i „unikalną” szansą na korzystną pożyczkę. Wiarygodne firmy nie muszą kusić świątecznymi promocjami i superofertami, gdyż tu zasady finansowania są niezmienne przez cały rok. Na stronie www.wonga.pl nawet tuż przed świętami nie znajdziemy promocyjnych haseł, mamy do dyspozycji natomiast pozwalający na natychmiastowe zapoznanie się z kosztami pożyczki kalkulator. Brak "kuszenia" i jasny dostęp do tak ważnych informacji to najlepszy dowód na to, że lider w świecie pożyczek online dba o zachowanie przejrzystych zasad przez cały rok.

Dodatkowa gotówka na święta może przydać się każdemu z nas. Im staranniej wybierzemy pożyczkodawcę, tym lepiej dla nas. Tylko wiarygodna firma jest w stanie zapewnić nam tak ważne poczucie bezpieczeństwa i sprawić, że Boże Narodzenie spędzimy nie tylko z dostatku, ale i w spokoju.

Materiał powstał przy współpracy z portalem Wonga.

d368n3q

Podziel się opinią

Share
d368n3q
d368n3q
Więcej tematów