Trwa ładowanie...
d46gvqe

Strzelanina w USA. Zabito policjanta

Na przedmieściach amerykańskiego Denver doszło do strzelaniny. Nie żyje policjant. 5 funkcjonariuszy i dwóch mieszkańców zostało rannych. Napastnik najprawdopodobniej został zastrzelony. Na miejscu pracuje jednostka specjalna SWAT.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Strzelanina w USA. Zabito policjanta
(WP.PL, Fot: WP)
d46gvqe

W godzinach porannych czasu lokalnego policjanci przeprowadzali interwencję w jednym z domów na przedmieściach Denver. W jej trakcie otwarto ogień.

- Wielu funkcjonariuszy zostało rannych - powiedział w rozmowie z portalem denverpost.com przedstawiciel policji Jason Blanchard. Obecnie wiadomo, że jeden funkcjonariusz został zabity, pięciu jest rannych. W trakcie strzelaniny ucierpiało również dwóch mieszkańców stanu Kolorado.

d46gvqe

Trzy osoby przewieziono do szpitala Skyridge Medical Center. Ich obrażenia nie zagrażają życiu. Czterech kolejnych rannych znajduje się w szpitalu Littleton Adventest.

Sprawca najprawdopodobniej został zastrzelony, poinformowało biuro szeryfa hrabstwa Douglas.

Mieszkańców pobliskiego rejonu poproszono o niewychodzenie z domu i odsunięcie się od okien. Ustanowiono również specjalny schron, do którego powinni kierować się wszystkie osoby przebywające poza domem.

Źródło: denverpost.com

d46gvqe

Podziel się opinią

Share
d46gvqe
d46gvqe
Więcej tematów