Trwa ładowanie...
d1awd8c
warszawa

Spragnieni Piękna. Z okazji 100-lecia stowarzyszenia “Przyjaciele MNW”

Już w najbliższy poniedziałek, 27 lutego w Muzeum Narodowym w Warszawie odbędzie się I Bal Dobroczynny „Spragnieni piękna”, zorganizowany z okazji jubileuszu 100-lecia Stowarzyszenia „Przyjaciele MNW”. W programie wieczoru zaplanowano aukcję, podczas której będzie można wylicytować atrakcyjne i unikatowe przedmioty, wśród nich torebki LA BOBA, stoły Comforty, rzeźba Marii Papy Rostowskiej, adopcja obrazu Babie lato Józefa Chełmońskiego na okres 3 lat lub mecenat nad nowo aranżowaną pierwszą salą Galerii Sztuki XX i XXI wieku na okres jednego roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spragnieni Piękna. Z okazji 100-lecia stowarzyszenia “Przyjaciele MNW”
(/, Fot: materiał organizatora)
d1awd8c

Dla gości przygotowano specjalne pokazy tańca oraz możliwość sprawdzenia własnych umiejętności na parkiecie pod okiem zawodowych tancerzy, przy akompaniamencie muzyki granej na żywo. Będzie można również podziwiać suknie zaprojektowane przez polskich projektantów specjalnie na Bal.

Ideą organizowanego przez nas pierwszego po wojnie balu dobroczynnego jest nie tylko świętowanie stulecia powstania Stowarzyszenia, ale przede wszystkim poszerzanie grona Przyjaciół i gromadzenie funduszy na rzecz Muzeum – zaznacza Paweł Kastory, Prezes Stowarzyszenia „Przyjaciele MNW”.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym balu, są jeszcze do nabycia bilety: spragnienipiekna.syskonf.pl/

d1awd8c

Stowarzyszenie „Przyjaciele MNW” tworzy społeczność Przyjaciół zaangażowanych w życie Muzeum Narodowego w Warszawie. Do zadań Stowarzyszenia należy inicjowanie i realizacja projektów popularyzujących MNW oraz zbieranie funduszy na wspieranie działalności programowej Muzeum i jego oddziałów.

Aktywne uczestnictwo Przyjaciół w wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie i Muzeum pozwala pogłębić wiedzę o sztuce i kulturze oraz łączy ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wspólny wysiłek na rzecz Muzeum przynosi satysfakcję z udziału w tworzeniu ważnej i ponadczasowej instytucji narodowej. Szczególne miejsce Stowarzyszenia w relacjach z Muzeum pozwala na udział w wyjątkowych spotkaniach z kuratorami, konserwatorami, dyrekcją, a także gośćmi Muzeum.

Dołącz do Stowarzyszenia „Przyjaciele MNW”: przyjacielemnw.pl

d1awd8c

Podziel się opinią

Share
d1awd8c
d1awd8c
Więcej tematów