Trwa ładowanie...

Spotkanie pierwszych dam. Panie wypiły herbatkę

Cały świat śledził pierwsze spotkanie w Białym Domu Baracka Obamy z Donaldem Trumpem. W tym samym czasie odbyło się również ciekawe spotkanie pierwszych dam: Michelle Obamy i Melanii Trump, podczas której obie panie przy herbatce rozmawiały m.in. o dzieciach.

Spotkanie pierwszych dam. Panie wypiły herbatkę
d3fa7qs
d3fa7qs

Melania z Donaldem Trumpem ma 10-letniego syna Barrona. Najstarsza córka Obamów Malia była w tym samym wieku, kiedy wprowadziła się do Białego Domu. Druga córka prezydenckiej pary Sasha miała 7 lat.

Po spotkaniu obie panie nie wydały oświadczeń, ani nie skomentowały tego spotkania na swoich stronach. Rzecznik Białego Domu Josh Earnest poinformował, że pierwsza dama zaprosiła swoją następczynię na herbatę i oprowadziła ją po rezydencji.

Spotkanie skomentował za to na Twitterze prezydent elekt. "Fantastyczny dzień w Waszyngtonie. Po raz pierwszy spotkałem się z prezydentem Obamą. Naprawdę dobre spotkanie, świetna chemia. Melania bardzo polubiła panią O." - napisał. Natomiast sama Melania często wyrażała podziw dla Michelle.

46-letnia Melania Trump będzie pierwszą damą od 1825 roku urodzoną poza USA. (Pierwszą była Louisa Adams, urodzona w Anglii, żona 6. prezydenta USA Johna Quincy Adamsa). Będzie za to po raz pierwszy w historii pierwszą damą, która pochodzi z byłego kraju komunistycznego.

Przez większą część kampanii stroniła od mediów. Teraz Melania Trump staje przed wyzwaniem, być może nawet większym niż to, które czeka jej męża. Jej poprzedniczka Michele Obama zdobyła serca Amerykanów. Teraz Melania stoi przed wielkim wyzwaniem, czy uda jej się powtórzyć sukces swojej poprzedniczki?

Oprac. Małgorzata Jaworska

d3fa7qs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fa7qs
Więcej tematów