Trwa ładowanie...
ycipk-3st3ui
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Sponsor Radia Maryja kontra ludzie mediów - ruszył proces

Przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Mokotowa ruszył proces karny o zniesławienie, który polonijny biznesmen i sponsor Radia Maryja Janusz Kobylański wytoczył 18 znanym ludziom mediów. Wśród pozwanych są m.in. Adam Michnik, Jerzy Baczyński, Grzegorz Gauden, Daniel Passent i Jarosław Gugała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sponsor Radia Maryja kontra ludzie mediów - ruszył proces
(PAP)
ycipk-3st3ui

W sądzie stawiła się większość oskarżonych szefów redakcji oraz dziennikarze, autorzy tekstów o Kobylańskim, w których wspominali o jego antysemickich wypowiedziach oraz podejrzeniach IPN, że w czasie wojny Kobylański mógł wydawać za pieniądze Żydów Niemcom (IPN nie znalazł dowodów na te twierdzenia).

Oskarżeni uznają zarzuty za "absurdalne" i podtrzymują to, co napisali.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3st3ui

ycipk-3st3ui
ycipk-3st3ui