Trwa ładowanie...
ycipk-4n71qt

Słuchacze Radia Maryja mają dość PiS? Prowadzący zareagował

Nie od dziś wiadomo, że słuchacze Radia Maryja to w przeważnie elektorat PiS. Jednak podczas jednej z ostatnich audycji do radia dzwonili zwolennicy Konfederacji. Jeden z nich wyjątkowo nie spodobał się prowadzącemu, który błyskawicznie zareagował.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słuchacze radia mają dość PiS?
Słuchacze radia mają dość PiS? (East News)
ycipk-4n71qt

Część słuchaczy Radia Maryja ma już dość Prawa i Sprawiedliwości i nadzieje pokłada w Konfederacji i Januszu Korwin-Mikkem - czytamy w "Super Expressie".

Ma temu dowodzić jedna z ostatnich audycji radiowych "Rozmowy niedokończone", podczas której dzwonili słuchacze. Na jednego z nich zwrócił uwagę Piotr Głuchowski z "Gazety Wyborczej", który jest współautorem biografii o. Rydzyka.

- Jarosław Kaczyński to Żyd, jego prawdziwe nazwisko brzmi Kalkstein. Każdy może to sprawdzić w księdze wieczystej działki przy ulicy... - mówił na antenie słuchacz. Nie skończył swojego zdania, bo prowadzący wyłączył mu głos.

ycipk-4n71qt

Cały czas PiS prowadzi w sondażach przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Nad Koalicją Europejską ma 3,7 pkt. proc. przewagi. Między Wiosną a Konfederacją trwa walka o miejsce na podium, a Kukiz'15 próbuje przeskoczyć próg wyborczy.

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

ycipk-4n71qt

Zobacz także: „Tylko nie mów nikomu”. Saryusz-Wolski: za tym filmem stoi opozycja

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4n71qt

ycipk-4n71qt
ycipk-4n71qt