Qaqwqwrqw

Słuchacze Radia Maryja mają dość PiS? Prowadzący zareagował

Nie od dziś wiadomo, że słuchacze Radia Maryja to w przeważnie elektorat PiS. Jednak podczas jednej z ostatnich audycji do radia dzwonili zwolennicy Konfederacji. Jeden z nich wyjątkowo nie spodobał się prowadzącemu, który błyskawicznie zareagował.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słuchacze radia mają dość PiS?
Słuchacze radia mają dość PiS? (East News)
Qaqwqwrqw

Część słuchaczy Radia Maryja ma już dość Prawa i Sprawiedliwości i nadzieje pokłada w Konfederacji i Januszu Korwin-Mikkem - czytamy w "Super Expressie".

Ma temu dowodzić jedna z ostatnich audycji radiowych "Rozmowy niedokończone", podczas której dzwonili słuchacze. Na jednego z nich zwrócił uwagę Piotr Głuchowski z "Gazety Wyborczej", który jest współautorem biografii o. Rydzyka.

- Jarosław Kaczyński to Żyd, jego prawdziwe nazwisko brzmi Kalkstein. Każdy może to sprawdzić w księdze wieczystej działki przy ulicy... - mówił na antenie słuchacz. Nie skończył swojego zdania, bo prowadzący wyłączył mu głos.

Qaqwqwrqw

Cały czas PiS prowadzi w sondażach przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Nad Koalicją Europejską ma 3,7 pkt. proc. przewagi. Między Wiosną a Konfederacją trwa walka o miejsce na podium, a Kukiz'15 próbuje przeskoczyć próg wyborczy.

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Qaqwqwrqw

Zobacz także: „Tylko nie mów nikomu”. Saryusz-Wolski: za tym filmem stoi opozycja

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw