Trwa ładowanie...
d2e5h22
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
wypadek

Śląskie: 11 osób rannych w wypadku autobusu na Żywiecczyźnie

• 11 osób zostało rannych w wypadku autokaru turystycznego
• Do zdarzenia doszło w miejscowości Krzyżowa na Żywiecczyźnie
• Kierowca na śliskiej drodze stracił panowanie nad pojazdem
• Autokar przewrócił się na bok
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śląskie: 11 osób rannych w wypadku autobusu na Żywiecczyźnie
(Eastnews, Fot: Piotr Jedzura/REPORTER)
d2e5h22

- Z informacji, którymi dysponujemy wynika, że życiu rannych nic nie zagraża. Poszkodowani doznali złamań kończyn i otarć. Autokarem podróżowało 29 osób, głównie mieszkańców powiatu wadowickiego. Wracali z wycieczki na Węgry - powiedziała rzecznik policji w Żywcu Mirosława Gruszka.

Policjantka dodała, że autokar prowadzony przez 29-letniego kierowcę, najprawdopodobniej wpadł w poślizg. W niedzielę wieczorem na Żywiecczyźnie radykalnie pogorszyły się warunki drogowe. Spadł śnieg. Na drogach jest bardzo ślisko.

d2e5h22

Mirosława Gruszka powiedziała, że kierowca był trzeźwy. Dokładną przyczynę wypadku ustalą policjanci.

Po wypadku zablokowana została droga 945, która biegnie przez Korbielów na Słowację. Zdaniem policji utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Oprac. Adam Styczek

d2e5h22

Podziel się opinią

Share

d2e5h22

d2e5h22
Więcej tematów