Trwa ładowanie...
d11yvvx

Śląsk. Strzeżcie się piraci! Kolejna hybryda na ulicach Siemianowic Śląskich

Kolejny radiowóz z napędem hybrydowym zasilił flotę siemianowickiej drogówki. Nowy ekologiczny pojazd wyjedzie na ulice miasta i będzie służył policjantom do walki z piratami drogowymi.
Share
Siemianowice Śląskie. Kolejny radiowóz z napędem hybrydowym zasilił flotę drogówki.
Siemianowice Śląskie. Kolejny radiowóz z napędem hybrydowym zasilił flotę drogówki. Źródło: Policja Śląska, Fot: slaska.policja.gov.pl
d11yvvx

Dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy zastępcą komendanta wojewódzkiego policji w Katowicach insp. Artura Bednarka a prezydentem Siemianowic Śląskich Rafałem Piechem nowy ekologiczny radiowóz wyjedzie na ulice miasta i będzie służył policjantom do walki z piratami drogowymi.

Jego zakup został sfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, środków samorządowych oraz budżetu KWP w Katowicach.

Władze Siemianowic Śląskich kolejny raz wspierają służbę policjantów i przekonują, że bezpieczeństwo mieszkańców i osób odwiedzających miasto jest jednym z zadań priorytetowych magistratu. Przyjęcie takiego celu działań zaowocowało niedawno nadaniem Siemianowicom Śląskim certyfikatu oraz tytułu I Najbezpieczniejszego Miasta Powiatowego w Polsce w 2019 roku.

d11yvvx

Wyróżnienie zostało przyznane w ramach ogólnopolskiego programu "Bądź bezpieczny na drodze" prowadzonego przez Fundację "Nadzieja" Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych we współpracy z biurem ruchu drogowego Komendy Głównej Policji.

Śląska policja z nowymi radiowozami w Piekarach Śląskich

Niedawno o nowy pojazd wzbogacili się także policjanci z Piekar Śląskich. Samochód został zakupiony ze środków samorządu miasta oraz budżetu policji. Będzie wykorzystywany do służby patrolowo-interwencyjnej.

Hyundai tucson to pierwszy SUV na wyposażeniu piekarskiej policji. Ma bogate wyposażenie oraz posiada dynamiczny silnik o pojemności 1,6 litra i mocy 177 koni mechanicznych. Najnowszy nabytek dzięki odpowiednim parametrom pozwoli stróżom prawa nie tylko pełnić służbę w komfortowych warunkach, ale także da nowe możliwości pozwalającej dojechać w trudno dostępne miejsca.

d11yvvx

Rozłam w Zjednoczonej Prawicy? Jest komentarz Marka Suskiego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d11yvvx

Podziel się opinią

Share
d11yvvx
d11yvvx
Więcej tematów