Trwa ładowanie...

Skoki narciarskie transmisja online: niedziela 27 stycznia - gdzie i o której obejrzeć transmisję skoków narciarskich w Sapporo?

Skoki narciarskie w Sapporo w niedzielę rozpoczną się o godzinie 2 w nocy czasu polskiego. Sprawdzamy, gdzie można obejrzeć transmisję online z konkursu skoków narciarskich w Sapporo.

Skoki narciarskie transmisja online: niedziela 27 stycznia - gdzie i o której obejrzeć transmisję skoków narciarskich w Sapporo?Źródło: East News, fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
d3rnlj4
d3rnlj4

Skoki narciarskie Sapporo – plan na niedzielę

Skoki narciarskie w niedzielę odbędą się w godzinach nocnych czasu polskiego. Zmagania Pucharu Świata w niedzielę rozpoczną się od kwalifikacji, które zaplanowano na godzinę 1 w nocy. Następnie od godziny 2 zawodnicy rozpoczną walkę o zwycięstwo w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Sapporo.

O zakwalifikowanie się do konkursu powalczy Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Maciej Kot, Stefan Hula oraz Jakub Wolny.

Skoki narciarskie Sapporo – transmisja online

Transmisja online z zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich dostępna będzie w aplikacji mobilnej TVP Sport, a także bezpośrednio na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Skoki narciarskie online będzie można obejrzeć również na stronie WP Pilot. Po dokonaniu darmowej rejestracji wystarczy wybrać kanał TVP 1, by móc cieszyć się darmową transmisją zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Skoki narciarskie Sapporo – transmisja w TV

Transmisja zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich z japońskiego Sapporo dostępna będzie również w TV. Skoki narciarskie będzie można, jak zawsze, obejrzeć na antenie TVP 1. Transmisja skoków narciarskich na tym kanale rozpocznie się o godzinie 1:40.

d3rnlj4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rnlj4
Więcej tematów