Trwa ładowanie...

Skok na parkingowy świetlik skończył się dla niego długim lotem w dół

W nocy ze środy na czwartek w tajemniczych okolicznościach zniszczeniu uległ świetlik na dachu podziemnego parkingu w Jaworznie. Odpowiedź na to, jak doszło do zniszczenia, dały nagrania z monitoringu, który zarejestrował niebezpieczną sytuację z udziałem młodego mężczyzny.
Share
Skok na parkingowy świetlik skończył się dla niego długim lotem w dół
Skok na parkingowy świetlik skończył się dla niego długim lotem w dółŹródło: MZDiM Jaworzno
d1etj53

Dach parkingu podziemnego w Jaworznie przypomina zwykły plac, na którym miasto zorganizowało skwer ze ścieżkami i obszarami przeznaczonymi na roślinność. Z powierzchni skweru wystają wypukłe świetliki o średnicy ok. 2 metrów. Jeden z nich w nocy ze środy na czwartek uległ zniszczeniu.

Jaworzno. Skok i długi lot w dół

Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie, by dowiedzieć się, w jaki sposób doszło do zniszczenia świetlika, sprawdzili nagrania monitoringu miejskiego. Okazało się, że w nocy na skwerze zebrała się grupka młodych mężczyzn. Kamera zamieszona na skwerze nagrała jak jeden z nich wchodz na świetlik i i skacze po nim. W pewnym momencie szkło pęka, a mężczyzna ku konsternacji kolegów znika w powstałej w ziemi dziurze.

d1etj53

Druga z kamer zainstalowana już na parkingu zarejestrowała lot mężczyzny, który wraz ze szkłem runął cztery metry w dół. Przez chwilę próbował się podnieść, ale wyraźnie poobijany i zdezorientowany osunął się i położył na betonie. Po chwili na miejscu pojawili się jego koledzy, którzy wzięli go pod ramiona i pomogli opuścić miejsce zdarzenia, a szkło pozbierali i wrzucili do śmietnika.

Wałęsa zaskakująco tłumaczy się z orderu dla abpa Głódzia

Mężczyzny poszukuje obecnie wydział kryminalny policji w Jaworznie. Policjanci zaznaczają, że lepiej dla niego by sam się zgłosił, bo upadek, którego doznał mógł spowodować poważne kontuzje np. kręgosłupa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1etj53

Podziel się opinią

Share
d1etj53
d1etj53
Więcej tematów