Trwa ładowanie...
d83n62c
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Skazana za zabójstwa po dwóch latach wróciła do więzienia

Śląscy policjanci zatrzymali kobietę skazaną za zabójstwa; dwa lata temu została ona zwolniona z więzienia, ale po cofnięciu tej decyzji już do niego nie powróciła. Była poszukiwana Europejskim Nakazem Aresztowania i listem gończym. Teraz odbędzie resztę kary.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skazana za zabójstwa po dwóch latach wróciła do więzienia
(WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
d83n62c

59-latka odbywała w zakładzie karnym wyrok za zabójstwa na tle rabunkowym. Do pierwszego z nich doszło w 1991 roku w Gliwicach, do drugiego rok później w Orzeszu. Została skazana na 25 lat więzienia. W 2010 roku, po 18 latach odbywania kary, wyszła warunkowo na wolność. Gdy decyzja o warunkowym zwolnieniu została cofnięta, nie powróciła już do zakładu karnego.

Za poszukiwaną wydano list gończy i Europejski Nakaz Aresztowania. Zatrzymali ją w Gliwicach policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej w Katowicach. Kobieta mieszkała u swojego znajomego.

59-latkę od razu przewieziona do zakładu karnego, gdzie odbywać będzie resztę kary.

d83n62c

Podziel się opinią

Share

d83n62c

d83n62c
Więcej tematów