Trwa ładowanie...
d2txd47
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Skarb Państwa stracił 5 mln zł przez polityków?

Politycy PiS i Samoobrony interweniowali w dyrekcji Lasów Państwowych w sprawie firmy meblarskiej Rakom, by ta mogła kupić drewno po niskiej cenie - donosi "Dziennik". Według gazety, na tej transakcji Skarb Państwa stracił ponad 5 mln zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skarb Państwa stracił 5 mln zł przez polityków?
(PAP)
d2txd47

W związku z ta sprawą CBA zatrzymało szefów białostockich Lasów Państwowych, którzy zgodzili się by Rakom kupił od nich drewno w tzw. trybie eksperckim. Drewno zamiast trafić na aukcję zostało sprzedane firmie meblarskiej po zaniżonej cenie.

Według "Dziennika" firma korzystała z protekcji będących wtedy u władzy polityków: Krzysztofa Jurgiela (ministra rolnictwa w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza), Genowefy Wiśniowskiej (wicemarszałek Sejmu z ramienia Samoobrony) i Krzysztofa Putry (wówczas wicemarszałka Senatu, z PiS).

Gazeta twierdzi, że Jurgiel i Putra zostali już w tej sprawie przesłuchani przez CBA.

Polecamy:
» Prostsze podatki? Niższy ZUS? Sprawdź jak to możliwe!

Polecamy:
» Więcej na temat rynku pracy w serwisie "Kadry"

Polecamy:
» Poradnik emigranta

d2txd47

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d2txd47

d2txd47
Więcej tematów