Trwa ładowanie...

Silesia Sport zaprasza na "Lato w Kato". Siatkówka, rampa i batuty za darmo!

W każdy weekend Silesia Sport zaprasza katowiczan do "Lato w Kato". Miasto zapewnia, że wśród przygotowanych atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno nie będzie się nudzić.

Share
Silesia Sport zaprasza na "Lato w Kato". Siatkówka, rampa i batuty za darmo!
Źródło: Facebook.com/latowkato
d9ezg6e

"Lato w Kato" to pierwsze tego typu miejsce na mapie Katowic. Jeśli spędzasz wakacje w mieście - wybierz się pod adres: ul. Ceglana 67c i znajdź coś dla siebie.

Przez cały weekend każdy, kto przebywa w Katowicach, może wybrać się do "Lato w Kato". Tam, na zainteresowanych czeka: siatkówka plażowa, batuty, minirampa, slackline, stroje sumo, plac zabaw dla dzieci - wszystko całkowicie za darmo.

Dodatkowo, za niewielką opłatą, można także zagrać w tenisa i squasha lub wybrać się na siłownię.

d9ezg6e

Główną atrakcją jest wielka poducha, na którą skacze się z kilku metrów. Tydzień temu wykorzystano ją podczas Mash Up Events, gdzie została udostępniona dla rowerzystów. Ci dobrze ją wykorzystali, skacząc i wykonując dzięki niej szalone akrobacje.

Do "Lato w Kato" nie trzeba przyjechać na rowerze, żeby spróbować swoich sił, skacząc na bezpieczną poduszkę. Trzeba jedynie wejść na konstrukcję, która ma nieco ponad pięć metrów wysokości i… skoczyć. Skorzystanie z atrakcji jest całkowicie bezpłatne, wystarczy zabrać ze sobą odrobinę odwagi.

d9ezg6e

Podziel się opinią

Share
d9ezg6e
d9ezg6e
Więcej tematów