Trwa ładowanie...
d1umwdr
d1umwdr
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Setki fanów na pokazie piątego "Harry'ego Pottera"

Setki japońskich fanów wzięły w czwartek wieczorem udział w przedpremierowym pokazie piątego filmu o przygodach czarodzieja Harry'ego Pottera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1umwdr

W obecności odtwórcy głównej roli Daniela Radcliffe'a oraz producenta Davida Heymana zaproszeni goście, ale także grupa szczęśliwców, którym udało się zdobyć bilety, obejrzeli film "Harry Potter i Zakon Feniksa" w tokijskiej dzielnicy Roppongi. Jego premiera światowa jest przewidziana na 11 lipca.

Większość fanów wychodziła z sali kinowej zachwycona.

Jestem zachwycona - powiedziała 26-letnia Kanako Kishigami, która wygrała bilet na loterii. Od samego początku oglądam przygody Harry'ego Pottera. Jest coraz dojrzalszy i mam wrażenie, że dorastam razem z nim. Zrobił się taki przystojny! - dodała.

d1umwdr

Zebrani przywitali Daniela Radcliffe'a, który był ubrany w biały garnitur i niebieską koszulę, okrzykami radości. Aktor rozdawał autografy, głównie nastoletnim fankom. Niektóre miały w ręku wachlarze z napisem "I love Daniel".

Nihon no minasan konnichiwa! (Witam mieszkańców Japonii) - oświadczył Radcliffe po japońsku, wzbudzając zachwyt obecnych. Nazywam się Daniel Radcliffe - kontynuował po japońsku. Japońscy fani są fantastyczni. Dziękuję, że przyszliście - dodał.

Tokijska projekcja poprzedziła światową premierę siódmej i ostatniej książki o Harrym Potterze, która ukaże się na rynku 21 lipca.

Książki o młodym czarodzieju zostały już przetłumaczone na 64 języki, w tym na łacinę. Według danych wydawcy, sprzedano jak dotąd 325 mln egzemplarzy.

d1umwdr

Podziel się opinią

Share

d1umwdr

d1umwdr
Więcej tematów