Trwa ładowanie...
d2rnm7c
Gazeta Lubuska

Seryjny morderca w Zielonej Górze? Szukają kilkunastu ciał

Policjanci przeszukują podwórko kamienicy przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze. Z ustaleń prokuratury wynika, że morderca mógł zabić nawet kilkanaście osób - pisze "Gazeta Lubuska".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Seryjny morderca w Zielonej Górze? Szukają kilkunastu ciał
(WP.PL, Fot: Jan Stanisławski)
d2rnm7c

Dziennik przypomina, że 22 października w szambie na terenie tej posesji znaleziono szczątki Beaty N. Policjanci pod zarzutem zabójstwa aresztowali wówczas bezdomnego mężczyznę.

- Z naszych ustaleń wynika, że kobieta została zamordowana w 2008 roku. Beata N. miała wtedy 47 lat i znała się z aresztowanym mężczyzną. Często piła z nim alkohol. To jednak nie koniec mrocznych ustaleń - powiedział Robert Kmieciak, szef zielonogórskiej prokuratury rejonowej.

Śledczy podejrzewają, że ofiar aresztowanego mężczyzny może być więcej i przy pomocy specjalistycznego sprzętu poszukują innych ciał. Według nieoficjalnych informacji dziennika "prokuratura może szukać szczątków nawet kilkunastu zamordowanych osób".

- Nie ma mowy o zabójstwach przypadkowych osób. Podejrzany znał swoje ofiary. Na liście mamy między innymi osoby, które figurują jako zaginione do wielu lat - podkreślają prokuratorzy.

Źródło: "Gazeta Lubuska"

d2rnm7c

Podziel się opinią

Share
d2rnm7c
d2rnm7c
Więcej tematów