Trwa ładowanie...
d1csuit
zwierzęta
28-07-2004 16:57

Sataniści rządzą po zmroku

Mięso z kotów nie tylko zastępuje brak na stole mięsa z kaczki czy kury. Koty również są używane do satanistycznych rytuałów - oświadczył pastor Fabio Suero Martínes z Republiki Dominikańskiej, o czym donosi Ekumeniczna Agencja Informacyjna.

Share
d1csuit

Zdaniem pastora satanistyczne obrzędy są praktykowane nocami w niektórych dzielnicach miasta Santiago, zwłaszcza w Buena Vista, Cienfuegos, Pekín, Los Quemados, Arroyo Hondo, Yaqüita de Pastor, Los Salados i Los Reyes.

Praktyka ta jest już w niektórych dzielnicach czymś wręcz powszechnym, gdyż uprawia się tam wszelkiego typu kulty, wznosi figury diabła, któremu składa się w ofierze krew kotów i innych zwierząt. Pastor oświadczył, że w wielu przypadkach można spotkać dużą liczbę młodzieży uczestniczących w tych satanistycznych rytach.

Ubierają się oni w dziwaczne stroje, obwieszeni różnymi amuletami, jedzą żywe kury i koguty, piją ich krew. Podczas rytuałów używa się również trumien, aby wzmocnić mroczne wrażenia. Uczestnicząca w nich młodzież zazwyczaj znajduje się pod wpływem narkotyków - powiedział pastor.

Według Fabia wiele miejscowych rodzin jest przerażonych taką rzeczywistością, ale nie mają odwagi donieść na sprawców tych makabrycznych rytuałów, gdyż sami się ich również boją. Niedawno w Los Salados odratowano młodą dziewczynę, która podczas takiego rytuału wypiła jakiś podejrzany płyn.

Pastor Fabio Suero Martínes oświadczył, że o makabrycznych obrzędach wszyscy wiedzą, ale nikt nic nie robi, bowiem te dzielnice są opanowane przez uczestniczącą w nich młodzież. (mn)

d1csuit
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1csuit
Więcej tematów