Trwa ładowanie...

"Saruman ma wpływy w Mordorze". Wiceszef PO o braku programu

Brak konkretnych propozycji programowych - to jeden z głównych zarzutów stawiany opozycji. Walkę z nim podjął wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Tomasz Siemoniak.

Share
"Saruman ma wpływy w Mordorze". Wiceszef PO o braku programu
Źródło: PAP
d1jy3ov

- Jeśli ktoś jest zainteresowany naszym programem i propozycjami, to je znajdzie - odpowiedział w reakcji na sondę zaprezentowaną mu na antenie RMF.

- Nie mają żadnych programów. Nie mają, albo się nie trzymają. Oni sobie mówią, ale nic nie robią - to opinie wyborców PO, których reporterzy stacji przepytali w warszawskim zagłębiu biurowym - "Mordorze". - Widać, że Saruman ma duże wpływy w Mordorze, skoro nasz przekaz tam nie dociera - zażartował Siemoniak, nawiązując do kultowej trylogii Tolkiena.

Były szef MON wylicza najlepsze jego zdaniem propozycje programowe Platformy. - Cały PIT zostaje w gminie, na dole. To oznacza lepsze przedszkole, żłobek, droga. To problemy wciąż nierozwiązane - podkreślał Kolejnym - sześciopak dla gospodarki. - Propozycje zwolnień podatkowych dla seniorów, dla osób zakładających firmy - precyzował Siemoniak.

d1jy3ov

- Zgodzi się pan, że nie ma jednego, chwytliwego hasła? - dopytywał prowadzący audycję. - 13 emerytura - myślę, że to jest chwytliwe hasło - przekonywał wiceszef PO. Jak zapewnił, jego partia "nie będzie się ścigać z PiS-em". - Nie powiemy 600 plus. Wystarczy 500 plus na każde dziecko, co proponujemy, bo decyzja o tym pierwszym jest kluczowa w każdej rodzinie - podkreślał.

Masz ciekawe zdjęcie, filmik lub newsa? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: RMF

d1jy3ov

Podziel się opinią

Share
d1jy3ov
d1jy3ov
Więcej tematów