Trwa ładowanie...
dxjua5y
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Samolot British Airways zawrócił na lotnisko Heathrow

Lecący z Londynu do Seattle samolot pasażerski Boeing 777 linii British Airways (BA) zawrócił w trybie awaryjnym na londyńskie lotnisko Heathrow, gdzie bezpiecznie wylądował - poinformował na swej stronie internetowej brytyjski dziennik "Daily Mirror".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samolot British Airways zawrócił na lotnisko Heathrow
(WP.PL)
dxjua5y

Według cytowanej przez niego rzeczniczki BA, w samolocie wystąpiła usterka techniczna, której skutki piloci byli w stanie opanować, a zawrócenie samolotu miało charakter prewencyjny.

Jak podał "Daily Mirror", samolot zawrócił znad Szkocji i zrzucił nad Morzem Irlandzkim nadmiar paliwa. Lądowanie w Heathrow nastąpiło w ponad dwie godziny po starcie.

dxjua5y

Podziel się opinią

Share

dxjua5y

dxjua5y
Więcej tematów