Trwa ładowanie...
d22ikk2
d22ikk2
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ryszard Krauze wrócił do kraju i biznesu

Ryszard Krauze dyskretnie wrócił do kraju, ustalił "Dziennik". Biznesmen pracuje w Gdyni i Warszawie. Rozmawia o wejściu inwestorów do swojej firmy, ale również zastanawia się, jak wystąpić przed komisją śledczą, bo niedługo dostanie od posłów wezwanie. Możliwe, że po prostu będzie milczał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d22ikk2

Od początku stycznia był co najmniej pięć razy w warszawskim hotelu Marriott, gdzie jego firmy mają biura. W międzyczasie wyjeżdżał m.in. do Szwajcarii i Chin, gdzie załatwiał zbyt insuliny dla swojej spółki Bioton.

W sprawie przecieku dotyczącego akcji CBA przeciwko Lepperowi, Krauze jest nadal tajemniczy. Nie rozmawia o tej historii ze współpracownikami, nie przedstawia swego stanowiska i nie zamierza tego robić w wywiadach z dziennikarzami. Wraz z otoczeniem zastanawia się natomiast, jaką taktykę przyjąć przed komisją śledczą do spraw nacisków na służby specjalne.

Na pewno nie będzie rozmowny - usłyszał "Dziennik" od osoby z otoczenia Krauzego. Rozważał nawet nie stawienie się, ale mu to odradzono. Najbardziej prawdopodobny jest wariant złożenia krótkiego oświadczenia przez Krauzego lub jego prawnika i odmowa odpowiedzi na pytania, jak to miało miejsce w przypadku Lwa Rywina w 2003 roku, pisze "Dziennik". (PAP)

d22ikk2

Podziel się opinią

Share

d22ikk2

d22ikk2
Więcej tematów