Trwa ładowanie...
d44mob8
Ryszard Bugaj w #dziejesienazywo: Komisja Wenecka ma rację, powinniśmy przyjąć jej opinię. Możemy dostać status "czarnej owcy"
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ryszard Bugaj w #dziejesienazywo: Komisja Wenecka ma rację, powinniśmy przyjąć jej opinię. Możemy dostać status "czarnej owcy"

Po pierwsze to powinniśmy przyjąć opinię Komisji Weneckiej ws. Polski, bo ona ma rację. Po drugie, nie można lekceważyć opinii, która się kształtuje o Polsce. Na pewno nie będzie sankcji, którymi straszą politycy PO. Ale będziemy traktowani jako "czarna owca" i to się będzie w różny sposób przekładać na sytuację Polski - ocenił w #dziejesienazywo prof. Ryszard Bugaj.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d44mob8

- Myślę, że w dłuższym okresie czasu ten status "czarnej owcy" będzie miał swoje negatywne konsekwencje dla pozycji naszego kraju. Różnica między nami a Węgrami polega na tym, że Węgrzy nie mają na głowie Władimira Putina i tego, co jest na Wschodzie. Są daleko, zaprzyjaźnili się z nim, a my ten problem mamy. Dodatkowo musimy pilnować tego, co jest na Zachód od Polski - wyjaśnił Bugaj.

d44mob8

Podziel się opinią

Share

d44mob8

d44mob8
Więcej tematów