Trwa ładowanie...
d3fa2pf

Rudolph Giuliani dla WP: Donald Trump wygrał tę debatę w cuglach

- Donald Trump przepraszał za to już trzy razy, i jeśli o mnie chodzi to nie przejmuję się jakiego używa języka, czy co robił Bill Clinton - mówił w rozmowie z WP Rudolph Giuliani, amerykański polityk, były burmistrz Nowego Jorku.

Share
d3fa2pf

- To, czym się przejmuję, to kto pokona ISIS, kto zmniejszy podatki, naprawi szkoły. I myślę, że Donald Trump wygrał tę debatę w cuglach, a ona błądziła. Pod koniec wyglądała jak zamroczona.

- Grałem w baseball, football, bywałem w szatniach i nie mogę powiedzieć, że mdleję kiedy słyszę taki język - mówił dalej. - Wiem, że są idealni ludzie, tak jak pewien reporter, który mówił: "ja nigdy bym tak nie powiedział". No to jesteś ideałem, ty i Jezus Chrystus - mówił Guliani.
- Prawda jest taka, że nie powinien tego mówić, to było złe i on przeprosił swoją rodzinę. Ona zaakceptowała te przeprosiny. To było 12 lat temu. Mamy o tym teraz mówić? Kiedy policjanci giną na służbie? - pytał dalej. - W czasie trwania tej debaty 2 osoby zostały zastrzelone w Chicago, a pani Clinton nic z tym nie zrobiła. 3 tysiące morderstw w czasie prezydentury Baracka Obamy w Chicago, a oni nic z tym nie zrobili - dodał Guliani.

W St. Louis w stanie Missouri odbyła się druga debata telewizyjna kandydatów na prezydenta USA - reprezentującej Demokratów Hillary Clinton i Republikanina Donalda Trumpa.

d3fa2pf

Druga debata trwała około 90 minut. Po jej zakończeniu Clinton z Trump podali sobie dłonie. Kandydat Republikanów przyznał, że jego rywalka jest wojowniczką. - Ona się nie poddaje - powiedział.

Wśród wielu tematów, które pojawiły się podczas tej pełnej emocji debaty, była także wojna domowa w Syrii. Hillary Clinton powiedziała, że wysłanie do tego kraju amerykańskich wojsk lądowych byłoby "straszliwym błędem". Trump określił sytuację w Aleppo, gdzie toczą się zacięte walki między rebeliantami i siłami rządowymi, jako "katastrofalną". Jego zdaniem, należy nasilić walkę z Państwem Islamskim (IS).

d3fa2pf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fa2pf
d3fa2pf
Więcej tematów