Trwa ładowanie...

Rowerowe atrakcje w stolicy - już w ten weekend

Uwaga rowerzyści! Już w sobotę od 14.00 na Powiślu będzie cała masa rowerowych i relaksowych atrakcji. Nie zapomnijcie zabrać swoich jednośladów. Będzie można za darmo je naprawić i skorzystać z porady specjalistów!

Share
Rowerowe atrakcje w stolicy - już w ten weekend
Źródło: WawaLove.pl
dwezy89

To ciąg dalszy rowerowania w klubokawiarni Bańka Mydlana, która znajduje się na Powiślu, przy Książęcej. Co Was czeka? Profesjonalne porady, wyjątkowe jednoślady, odzież rowerowa - to tylko niektóre z atrakcji. Dla zmęczonych będą leżaki w cieniu drzew i zimne napoje. Specjalnie na ten dzień przygotowano lekkie bezalkoholowe menu: kilka rodzajów lemoniad i smoothies oraz kawa mrożona. Potrawy z nowego menu serwować będzie PAPU Mobile Foodtrack. Wszystkie smakołyki kuchni hiszpańskiej przyrządzane będą przez hiszpańskich kucharzy. Paella, Tortilla, Gazpacho, Chorizzo duszone cydrze i wiele innych południowych smaków czeka w Papumobile. Wieczorem, na deser, zagra DJ Dziewczynadilera.

ROWERÓWKA vol. 2 l PROGRAM

godz. 14.00-20.00 SERWIS ROWEROWY // WYSTAWCY // SPECJALNE MENU // RELAX & LEŻAKI

Plaża, słońce, leżaki, orzeźwiające napoje i rowery, a to wszystko w miejskim klimacie w Parku Powiśle przy ulicy Książęcej. Rowery Bajery udzielać będzie porad i pomagać w drobnych naprawach (wymiana dętki, przegląd regulacyjny, kasowanie luzów, regulacja przerzutek i hamulców, smarowanie roweru). Nie zabraknie wystawców z rowerami, akcesoriami rowerowymi i odzieżą.

godz. 20.00-00.00 AFTER PARTY zagra DJ DZIEWCZYNADILERA (WARSAW GLOBAL BEATS) - wściekła mieszanka dźwięków z całego świata. muzyka: latin bass, afrobeats, balkan cumbia, azonto brazil, funk, dancehall, tropical bass. www.mixcloud.com/dziewczynadilera/

Kiedy: 2 sierpnia (sobota) 2014 r., godz. 14:00

Gdzie: Bańka Mydlana, ul. Książęca (Powiśle)

WSTĘP WOLNY

dwezy89

Podziel się opinią

Share
dwezy89
dwezy89
Więcej tematów