Trwa ładowanie...
Rosyjski sąd orzekł areszt wobec sprawczyni drastycznego zabójstwa dziecka
x-news/TVN 24

Rosyjski sąd orzekł areszt wobec sprawczyni drastycznego zabójstwa dziecka

• Zabójczyni dziecka z Moskwy jest chora psychicznie • Kobieta przyjechała do Rosji pięć lat temu • Udało jej się ukryć chorobę psychiczną i zatrudnić się jako niania • Rosyjski sąd zdecydował o zastosowaniu aresztu wobec kobiety
Share
d1i82mv

Sąd w Moskwie nakazał w środę aresztowanie na dwa miesiące sprawczyni zabójstwa 4-letniej dziewczynki, które w poniedziałek wstrząsnęło stolicą Rosji. Według MSW kobieta leczyła się psychiatrycznie. Dziennikarzom powiedziała, że przyznaje się do winy.

Kobieta, która pracowała jako opiekunka dziecka, jest obywatelką Uzbekistanu. Do Rosji przyjechała pięć lat temu, przy czym udało się jej ukryć chorobę zdiagnozowaną w latach 90. - podała telewizja Rossija 24. Oficjalna ekspertyza psychiatryczna ma dopiero zostać przeprowadzona.

d1i82mv

W poniedziałek 38-letnia kobieta, pracującą w Moskwie jako niania, brutalnie zamordowała swoją 4-letnią podopieczną. Obcięła dziewczynce głowę i schowała ją do torby, z którą poszła na pobliską stację metra. Przed wyjściem z domu podpaliła mieszkanie.

Tuż przed wejściem na stację metra została zatrzymana przez policję, Wtedy wyjęła z torby głowę dziecka i zaczęła krzyczeć, że jest terrorystką. Groziła, że wysadzi się w powietrze.

Od dwóch dni na stacji metra w pobliżu domu zamordowanej dziewczynki ludzie składają kwiaty.

d1i82mv

Podziel się opinią

Share
d1i82mv
d1i82mv
Więcej tematów