Trwa ładowanie...
d2fdtgu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rosjanie zestrzelili gruziński samolot

Rosyjscy wojskowi poinformowali, że zestrzelili nad Osetią Południową gruziński bezzałogowy samolot zwiadowczy - pisze agencja ITAR-TASS powołując się na przedstawiciela wojsk lądowych pułkownika Igora Konaszenkowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosjanie zestrzelili gruziński samolot
(AFP)
d2fdtgu

Igor Konaszenkow powiedział, że gruziński samolot został zestrzelony we wtorek o godzinie 23.25 czasu lokalnego. Wg rosyjskiego wojskowego samolot próbował prowadzić zwiad nad regionem Cchinwali.

Pułkownik podkreślił, że do incydentu doszło, mimo że zgodnie z otrzymanym rozkazem strona rosyjska zaprzestała działań bojowych.

Agencja Reuters podała, powołując się na rosyjskie Ministerstwo Obrony, że zestrzelono dwa gruzińskie samoloty bezzałogowe.

Od chwili ogłoszenia we wtorek przez prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa zakończenia operacji wojskowych w Gruzji obie strony wielokrotnie zarzucały sobie nawzajem nieprzestrzeganie rozejmu.

d2fdtgu

Podziel się opinią

Share

d2fdtgu

d2fdtgu
Więcej tematów