Trwa ładowanie...
ycipk-228kmp
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rosjanie zestrzelili gruziński samolot

Rosyjscy wojskowi poinformowali, że zestrzelili nad Osetią Południową gruziński bezzałogowy samolot zwiadowczy - pisze agencja ITAR-TASS powołując się na przedstawiciela wojsk lądowych pułkownika Igora Konaszenkowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosjanie zestrzelili gruziński samolot
(AFP)
ycipk-228kmp

Igor Konaszenkow powiedział, że gruziński samolot został zestrzelony we wtorek o godzinie 23.25 czasu lokalnego. Wg rosyjskiego wojskowego samolot próbował prowadzić zwiad nad regionem Cchinwali.

Pułkownik podkreślił, że do incydentu doszło, mimo że zgodnie z otrzymanym rozkazem strona rosyjska zaprzestała działań bojowych.

Agencja Reuters podała, powołując się na rosyjskie Ministerstwo Obrony, że zestrzelono dwa gruzińskie samoloty bezzałogowe.

ycipk-228kmp

Od chwili ogłoszenia we wtorek przez prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa zakończenia operacji wojskowych w Gruzji obie strony wielokrotnie zarzucały sobie nawzajem nieprzestrzeganie rozejmu.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-228kmp

ycipk-228kmp
ycipk-228kmp
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów