Trwa ładowanie...
d4i05n2
d4i05n2
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
gruzja

Rosja rozpoczęła operację w wąwozie Kodori w Abchazji

Gruzińskie MSW poinformowało, że Rosja rozpoczęła operację wojskową w kontrolowanej
przez Gruzję części wąwozu Kodori, który leży na terenie Abchazji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4i05n2

Wcześniej władze separatystycznej Abchazji informowały, że skierowały do Kodori 1 tys. żołnierzy, a prezydent Abchazji Siergiej Bagapsz zapowiedział ogłoszenie powszechnej mobilizacji.

Tbilisi utrzymuje, że Rosja wysłała do Abchazji wojsko i artylerię i że rozpoczęła operację w wąwozie Kodori.

O ataku sił abchaskich separatystów na kontrolowaną przez Gruzję część strategicznego wąwozu Kodori poinformowali w sobotę sami Abchazi, a obserwatorzy sugerowali otwarcie drugiego - po Osetii Południowej - frontu w Gruzji, właśnie Abchazji.

d4i05n2

Podziel się opinią

Share

d4i05n2

d4i05n2
Więcej tematów