WP

Rolnik z Polski łamał serca mężczyzn od Niemiec do Kanady

Rolnik spod Parczewa łamał serca mężczyzn od Niemiec do Kanady. Jarosław D. podawał się za kobietę i oferował, że odwiedzi swoich wielbicieli. Prosił jedynie o pieniądze na podróż. W środę został prawomocnie skazany przez lubelski sąd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Mężczyzna dawał ogłoszenia w zagranicznych gazetach. Dołączał do nich zdjęcie kobiety i twierdził, że interesuje go nawiązanie znajomości z cudzoziemcami. Podawał się za Narcyzę Bukiet lub Mirandę Mumenkę.

Na ogłoszenia dało się nabrać wielu mężczyzn, przekonanych, że mają do czynienia z atrakcyjną kobietą. Słali listy i zaproszenia. Narcyza zapewniała, że chętnie przyjedzie, ale potrzebuje pieniędzy na podróż. Mężczyźni spełniali prośby i słali gotówkę do Polski. Sześciu adoratorów (trzech Kanadyjczyków, Niemiec, Francuz i obywatel Wielkiej Brytanii) przysłali jej 1000 dolarów amerykańskich, 350 funtów brytyjskich i 400 dolarów kanadyjskich.

W marcu tego roku Jarosław D. został skazany na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat. Musi zapłacić także 4500 zł grzywny i oddać wyłudzone pieniądze. Sąd Okręgowy w Lublinie utrzymał ten wyrok w mocy.

WP

To nie pierwszy proces Jarosława D. W 2003 roku był skazany za takie same oszustwa. Mężczyzna wpadł w 2001 r., gdy jeden z rozkochanych panów odwiedził swoją miłość w Polsce.

Polecamy w wydaniu internetowym:
Pędził przez Bełżec prawie 150 km/h (wideo)

NaSygnale.pl: Jak spędzić bezpiecznie wakacje?

Polub WP Wiadomości
WP
WP